MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dobroczynnie na rzecz DORT Darłowo. Wspaniały 25 Bal Charytatywny w Bobolinie. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
25 Bal Charytatywny na rzecz Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno - Terapeutycznego w Darłowie podsumowany. Marzena Górzyńska, prezes Stowarzyszenia prowadzącego DORT informuje, że dochód z balu wyniósł 141 tysięcy zł. Kwota jest rekordową, bo nigdy aż tyle nie uzyskano z jednej imprezy dobroczynnej dla DORT.

Rekordowy 25 Bal Charytatywny w Bobolinie 2024

emisja bez ograniczeń wiekowych

- Aż 141 tysięcy zł dochodu z 25 Balu Charytatywnego. Kwota jest wspaniała i w całości będzie przeznaczona na funkcjonowanie Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno - Terapeutycznego w Darłowie, które prowadzi nasze stowarzyszenie - mówi Marzena Górzyńska, prezes Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół na Terenie Ziemi Darłowskiej i Gmin Ościennych prowadzącego DORT w Darłowie. - Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wielkie wsparcie, które przełoży się na bezpieczne funkcjonowanie naszego ośrodka w, którym nasi podopieczni, osoby z dysfunkcjami uniemożliwiającymi samodzielne życie, przechodzą rehabilitację.

25 Bal Charytatywny na rzecz Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno - Terapeutycznego w Darłowie to również dobroczynne licytacje. M.in. za pierwszy bukiet czerwonych róż uzyskano 2000 zł. Zaś bukiet składający się ze 100 różowych róż z Ekwadoru zlicytowano na 7000 zł. Licytacje prowadził Adam Kasprzyk dla, którego było to 24 bal w tej roli. Największą kwotę - 26 tys. zł uzyskano za voucher na tygodniowy rejs największym wycieczkowym statkiem świata. Voucher podarowała firma Lark z Darłowa.

DORT w Darłowie na stałe ma 28 podopiecznych. Są też osoby dochodzące na rehabilitację. Razem jest to ponad 30 osób, które otrzymują pomoc pięć razy w tygodniu (poniedziałek - piątek) w godzinach 8 - 16, bo tak funkcjonuje DORT. Stowarzyszenie zatrudnia 7 osób - rehabilitantów i terapeutów.

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół na Terenie Ziemi Darłowskiej i Gmin Ościennych założyły mamy, które mają same niepełnosprawne dzieci i walczą o ich polepszenie stanu zdrowia.

Czytaj więcej o balu w Bobolinie - patrz zdjęcia i wideo poniżej:

Sanatorium Uzdrowisko Dąbki nad Bałtykiem. Tu bawiono się ch...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Dobroczynnie na rzecz DORT Darłowo. Wspaniały 25 Bal Charytatywny w Bobolinie. Zdjęcia - Sławno Nasze Miasto

Wróć na darlowo.naszemiasto.pl Nasze Miasto