Warcabiści z gminy Darłowo na Mistrzostwach Polski w warcabach stupolowych [ZDJĘCIA]

Wojciech Kulig
Nadesłane:Monika Adamczyk oraz Justyna Chojnacka.
Warcabiści występujący w barwach GZ LZS Darłowo brali udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach stupolowych rozgrywanych w Szklarskiej Porębie. Zawody przeprowadzano tam w grze klasycznej, aktywnej oraz błyskawicznej.

W kategorii juniorek do lat 16 Oliwia Szwiec dwukrotnie otarła się o podium zajmując IV miejsce (gra klasyczna oraz błyskawiczna), Daria Wasieńko w tej samej kategorii w grze klasycznej zajęła V m-ce. W kategorii juniorek do lat 13 reprezentantka Gminy Darłowo Natalia Noworolnik zajęła VI m-ce w grze błyskawicznej. Pasińska Tatiana uplasowała się na miejscu IX – kategoria juniorek do lat 10 (gra klasyczna), jej klubowa koleżanka Antonina Stosik w tej samej kategorii zajęła X miejsce.

Oprócz wymienionych zawodników Gminę Darłowo reprezentowali: Juniorzy do lat 10 – Wiktor Kupracz. Juniorki do lat 13: Oliwia Rusa. Juniorzy do lat 13: Jakub Kupracz, Wiktor Noworolnik, Wiktor Zgoła. Juniorzy do lat 16 : Gracjan Masternak.