Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Piękna rywalizacja na trasie 8 Biegu Marchewkowego im. A. Żukowskiego w Słowinie. Zdjęcia, wideo, cz. 3

Tomasz Turczyn
Tomasz Turczyn
Zobaczcie kolejne zdjęcia - cz. 3. - z trasy 8 Biegu Marchewkowego im. Andrzeja Żukowskiego w Słowinie na 10 km. Zobaczcie wspaniałą walkę na trasie biegaczek i biegaczy, gdzie padły dwa rekordy trasy - wśród pań i panów. Bieg ukończył też Krzysztof Kowalczyk, dyrektor OSiR w Sławnie, który bardzo dobrze znał Andrzeja Żukowskiego.

8 Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego w Słowinie - 18.11.2023 r.

od 16 lat

- Andrzej Żukowski był osobą bardzo życzliwą, zawsze chętną do pomocy. Przed pierwszym Biegiem Święców do późnych godzin nocnych, u mnie w domu przygotowywaliśmy numery startowe, karty zgłoszeniowe, listy na zapisy. Organizowaliśmy razem Powiatowe Biegi Przełajowe, zakładaliśmy Miejski Klub Sportowy „Święc” Sławno - wspomina Krzysztof Kowalczyk, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sławnie.

K. Kowalczyk mówi, że atmosfera tegorocznego biegu była wspaniała.

- Tu spotkali się biegacze i biegaczki z regionu. To bardzo miłe, że Śp. Andrzej Żukowski nadal ma swoją moc przyciągania i integrowania oraz propagowania sportu - akcentuje K. Kowalczyk.

- Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w 8. Biegu Marchewkowym im. Andrzeja Żukowskiego w Słowinie. Padło wiele życiówek - podsumowują organizatorzy biegu z Urzędu Gminy Darłowo. - Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji imprezy: pracownikom Urzędu Gminy Darłowo, paniom ze świetlic za przygotowane ciasto marchewkowe, Agnieszce Boruckiej za pyszną zupę, Artur Szarycz i za poprowadzenie imprezy, OSP Słowino za pomoc w organizacji i zabezpieczenie trasy, policji za zabezpieczenie trasy, Gminnemu Zakładowi Użyteczności Publicznej w Krupach za porządek oraz Darłowskiej Lokalnej Grupie Rybackiej i Urzędowi Marszałkowskiemu za ufundowanie nagród.

Zapraszamy ponownie do Słowina na 9. Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego 16 listopada 2024 roku.

Komplet wyników ze Słowina - kliknij link

Nowa galeria zdjęć z 8 Biegu Marchewkowego w Słowinie - cz. ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na darlowo.naszemiasto.pl Nasze Miasto