Dekoracje podczas XXVI Biegu Święców w Sławnie. Zdjęcia

Tomasz Turczyn
XXVI Bieg Święców w Sławnie za nami. Zobaczcie kolejną porcję zdjęć z finiszowych metrów i rywalizacji na trasie oraz dekoracje najlepszych. Puchary i nagrody wręczali: burmistrz Krzysztof Frankenstein i Marzena Łużyńska - przewodnicząca Rady Miejskiej w Sławnie.

XXVI Bieg Święców w Sławnie

Bieg główny miał wiele kapitalnych akcentów. Jednym z nich była wypisana data urodzin markerem na plecach: 01.12.1947. W taki sposób - weteran tras ze Sławna - Henryk Telesiewicz [KB Spoko Sławno] informuje, że ma 77 lat i nadal pojawia się na trasach biegowych czynnie startując. Pan Henryk ukończył XXVI Bieg Święców i stanął na 3 miejscu podium w swojej kategorii wiekowej.

Prezentujemy także zdjęcia z dekoracji na scenie, która stanęła na placu kardynała Wyszyńskiego w Sławnie. Jak było? Zobaczcie sami.

Rywalizacja na trasie 10-kilometroej nie była łatwa z uwagi na spiekotę. Choć przed samym startem nieco powiało, to nagrzane podłoże dawało znać o sobie. Z kolei podczas wręczania nagród miała miejsce ulewa, gdyż nadeszło zapowiadane załamanie aury.