Wspaniałe wyniki warcabistów z gminy Darłowo na ogólnopolskim turnieju

Wojciech Kulig
Świetne wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali warcabiści z gminy Darłowo podczas VII Ogólnopolskiego Turnieju Juniorów o Puchar Tatr w warcabach.

Z konkursu sekcja warcabowa z gminy Darłowo wróciła z dwoma medalami. Jak poinformowała nas Sylwia Dęga - Zamrzycka, II miejsce zajęła Karolina Górczyńska w kategorii juniorek do lat 8, natomiast Antonina Stosik uplasowała się na III miejscu w kategorii juniorek do lat 13.

W kategorii juniorów do lat 10 Jakub Wójcik zajął IV miejsce, a Dawid Staniszewski VI miejsce. Juniorki do lat 13: Natalia Noworolnik IV m-ce, Maria Woźniak VIII m-ce. Juniorzy do lat 13: Wiktor Zgoła IV m-ce, Wiktor Kupracz V m-ce.