Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy gminy Grójec wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta. W tym artykule, już po zakończeniu ciszy wyborczej, będziemy prezentować pierwsze, nieoficjalne wyniki wyborów do rady miasta w Grójcu.
Kandydaci do rady miasta w Grójcu w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
ANTOSZEWSKA Wiesława Zofia
BEDNARSKI Włodzimierz
PRUŚ Grzegorz Władysław
KOWALSKI Michał
KACZMAREK Lena Iwona
PIWARSKA Małgorzata
GORĄCZYŃSKI Jacek Henryk
MAKOWSKI Marcin
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
DULEMBA Janusz Julian
KOZŁOWSKI Dariusz Jan
CZERNICKA Kinga
PROKOPCZYK Tomasz Piotr
ROŻALSKA-PIETRZYK Katarzyna
CYBULSKI Sebastian
ZIELIŃSKA Monika Żaneta
LISZEWSKI Leszek Jarosław
PROKOP Jarosław Wiesław
PUŁAS Wanda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
KOZŁOWSKA Monika
PACHOCKI Bartosz
BIENKIEWICZ Ariel Norbert
ŚLIWA-JÓŹWIK Anna Agnieszka
JAWORSKI Bartosz
DURMAN Katarzyna Anna
RADECKI Dariusz
PIECHOTA Ewelina Magdalena
LUBOWSKI Marek Stanisław
JURASZEWSKI Ireneusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY GRÓJEC:
BANASIEWICZ Artur
CZERWONKA Piotr Grzegorz
MIGDALSKI Stefan Marian
MARIAŃCZYK Nikola Dominika
BRZESZCZAK Cezary Tadeusz
PARKOT Arkadiusz
MODELSKA Kamila
MALCZEWSKA Ewa
BRZOZOWSKI Marek
KRAKOWIECKA Anna Beata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD:
MILCZAREK Arkadiusz Marek
ALIMONOS Anna Dorota
CHOJNACKA Agnieszka Dorota
CZEMPIŃSKI Norbert Sławomir
DUPLA-POPRAWSKA Katarzyna
KOCHMAN Anna Sylwia
PIETRYNIK Adam Hubert
PASTERNAK Radosław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY:
RUPIEWICZ Jarosław
KOCHANIAK Mirosława
LUBOWIECKA Anna
BIAŁY Mariusz Paweł
KIRAGA Żaneta Maria
WOŹNIAK Damian
JASIŃSKI Jacek
KOT Weronika
KRAWCZAK Sebastian
CISZEWSKA Aneta Magdalena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC:
ANTONIEWICZ Jerzy Jacek
KRAWCZAK Zbigniew Grzegorz
SZLIS Artur Franciszek
WOŹNIAK Renata Maria
PAPRZYCKI Grzegorz
KALITA Ewa
JAKUBCZAK Daniel
DURAJSKA Zuzanna Wiktoria
WYRZYKOWSKA Agnieszka Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BIEDRZYCKIEGO:
BIEDRZYCKI Karol
ORGANIŚCIAK Aleksandra Kinga
KUCHARSKA Barbara Jolanta
KASICA Jerzy Julian
TENNOU Katarzyna Sausan
CIEPIENIAK Szymon
TUJAK Patryk
KALINOWSKI Mateusz
KLIMEK Dorota
KOCHAŃSKI Kazimierz
Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
MOSKAL Artur
ZAKRZEWSKA Sylwia
KABAŃSKA Jolanta
GAJEWSKI Bogdan Grzegorz
GABRYSEK Monika Zofia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
WENDA Andrzej Ireneusz
GRZEJSZCZYK Adam Krzysztof
MULARSKA Paulina
JAKUBIAK Teresa Gerarda
BĄDER Bogusław Robert
ANDZIAK Katarzyna
PRĄTNICKI Piotr
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
MATERKO Iwona Małgorzata
WILEWSKI Maciej
STOLARSKI Jan Jacek
SIERADZAN Małgorzata
DZIECIUCHOWICZ Aleksandra
KOŁACZ Mateusz
PRYKIEL Dariusz Kazimierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY GRÓJEC:
STOLAREK Grzegorz Wojciech
MATUSIAK Ryszard
DAWICZEWSKI Rafał
LESZCZYŃSKA-SAMORAJ Kinga
PACHNIK Sylwia
ŁUKASIAK Jowita
WIEWIÓR Marcin Arkadiusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD:
CIAŚ Edyta Maria
ŁOMŻA Dawid Arkadiusz
KEMPKA Agnieszka
MARKOWICZ Bożena
PAPRZYCKI Dariusz
PYCZAK Radosław Janusz
SIEDLECKA Agnieszka Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY:
GWIAZDA Dariusz Stanisław
MOLENDA Małgorzata
DOBRZYŃSKI Robert Arkadiusz
PAWLAK Rafał Łukasz
WOŹNIAK Sabina
GIBZIŃSKI Paweł
MARKOWICZ Marzanna Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC:
ŁASZEWSKI Wojciech Stanisław
KĘSKA Weronika
KASICA Kamil Mikołaj
POTOROCZYN Waldemar Jarosław
CZACHAROWSKA Małgorzata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BIEDRZYCKIEGO:
WACHULEC-KAMIENIK Agnieszka Anna
KUNKA Rafał Andrzej
KAWALEC Piotr
JAŁOSZYŃSKA Aleksandra Weronika
MIĄZEK-KURZYŃSKA Agata Maria
SIEDLECKI Andrzej
GÓRZYŃSKI Grzegorz Tomasz
Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
SZYMAŃCZAK Małgorzata
SOTEK Anna
KANIEWSKA Urszula Małgorzata
CANIA Piotr Grzegorz
CYTRYŃSKA Urszula Jolanta
BANASIEWICZ Adam Andrzej
ZAKRZEWSKI Sebastian
KRÓLIKOWSKI Norbert Andrzej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
GOLEC Marcin
LUBANIAK-PRZYBYLSKA Monika
OLEJNIK Agata Maria
GŁOWA Wojciech Józef
BORGOSZ-MÜNICH Anita Katarzyna
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
PIETRZAK Łukasz
WALCZUK Maksymilian Marian
KAZAŁA Aneta
NADOLSKA Paulina
GALAS Maciej
ORGANIŚCIAK Monika
MARKIEWICZ Piotr Paweł
OLIK Ryszard Piotr
PETRYKA Jacek Andrzej
BRZOZOWSKA-CYBULA Ewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIEŃ DOBRY GRÓJEC:
MARCINKOWSKI Daniel Marian
ŁUCZAK Krzysztof
GÓRSKA Teresa
MACIOCHA Sylwester Piotr
RÓŻYCKA Sylwia
KWAPISIŃSKI Robert
STANISZEWSKA Monika Anna
MILEWSKI Sylwester
MIECZNIK Michał Stanisław
LEŚNIAK Irmina Agnieszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD:
PIĄTKOWSKI Dariusz Leszek
ZIEJA Wojciech
JAGIEŁŁO Daniel
KOZŁOWSKA-SOBCZAK Agnieszka Maria
MARCINIAK Wioletta Sylwia
MIRGOS Małgorzata Elżbieta
ORLIK Dariusz Mariusz
PASTERNAK Dominik
WOJCIECHOWSKI Sławomir
ZAJĄC Monika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAM ZALEŻY:
FELIKSIAK Henryk
NIEDBAŁA Dorota
PRUSZKOWSKA Agnieszka Maria
WÓJCIK Szymon
ORŁOWSKA Hanna
SOBCZAK Kamil Krzysztof
ZMYSŁOWSKI Leszek Wojciech
JAKUBOWSKA-DYGA Beata Justyna
PŁUŻYŃSKI Roman Stanisław
STREFLIK Mateusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINY DLA GMINY GRÓJEC:
KRZYŻANOWSKI Ryszard
WOŹNIAK Dariusz
DOMASIEWICZ Anna
MALISZEWSKI Grzegorz
SŁOBODZIN-CĄDEREK Anna Maria
SOBCZAK Wojciech
DUDEK Aneta Magdalena
GZIK-PIENIAK Katarzyna Ewa
STRZELCZYK Anna Maria
KUCHARCZYK-PRZYKAZA Dorota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA BIEDRZYCKIEGO:
JUSTYŃSKI Tomasz Kazimierz
TULL Aneta Magdalena
KRUSZEWSKA Ewa Beata
SIWIEC Łukasz Mateusz
SADOWSKA Karolina Katarzyna
SKORUPSKI Piotr
SZELĄGOWSKA Katarzyna
SIENNICKI Marcin
BŁASZCZYKOWSKI Mariusz Stanisław
SWĘD Sylwester Mariusz
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?