Turniej Warcabowy. Całe podium dla zawodników z gminy Darłowo[ZDJĘCIA]

Wojciech Kulig
Stowarzyszenie Kuźnia Pomysłów
W Szkole Podstawowej w Ostrowcu(gmina Malechowo) rozegrany został pierwszy z pięciu turniejów składających się na XII edycję Świetlicowej Ligi Warcabowej.

Łącznie w szkole w Ostrowcu gościło 58 uczestników. Całe podium przypadło zawodnikom z gminy Darłowo.

I miejsce Jakub Kupracz 14 pkt.
II miejsce Natalia Noworolnik 12 pkt.
III miejsce Wiktor Noworolnik 11 pkt.

Tuż za podium uplasował się Dorian Borkowski 11 pkt (Szkoła Podstawowa nr.3 w Darłowie). Miejsce V w tym dniu zajęła Dominika Hutman 10 pkt (Szkoła Podstawowa w Ostrowcu) Najlepszy wynik z SOSW dla DiMN w Sławnie osiągnęła Oliwia Deja XII m-ce (10 pkt.).

Sędzią głównym Turnieju była Sylwia Dęga-Zamrzycka, którą wspierali sędziowie rundowi Marta Sołtan, Dariusz Ożarowski oraz Sylwia Hutman.

Kolejny turniej odbędzie się dnia 12 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie (start 16:00).