Sławno - Pomiłowo. XVIII Bieg 12 Mostów w ekstremalnych warunkach ZDJĘCIA, WYNIKI

Tomasz Turczyn
Każdy, kto ukończył XVIII Bieg 12 Mostów z Pomiłowa do Sławna musiał przełamać swoje bariery. Bieg na 5 km był w ekstremalnym wydaniu z uwagi na upał. W cieniu było 28 stopni Celsjusza. Trasa urozmaicona - szutr, asfalt, leśny dukt, ścieżki rowerowe.

XVIII Bieg 12 Mostów z Pomiłowa do Sławna

Najszybciej trasę pokonał Dawid Garski - AML Słupsk. Czas zwycięzcy to 17 min. 1 sek. i w takich warunkach pogodowych to świetny wynik. Drugi na mecie zameldował się Łukasz Wirkus - LKB IM. BRACI PETK LEBORK. On uzyskał 17 min. 13 sek. Na najniższym stopniu podium stanął Krzysztof Paprocki z Luzina - 17 min. 37 sek.

Najlepszy z powiatu sławieńskiego był Krzysztof Wilczewski - KB SPOKO Sławno, który uplasował się na 5 miejscu open uzyskując 18 min. 41 sek.

Wśród pań wygrała Ewelina Paprocka - Luzino - 19 min. 25 sek. Druga była Antonina Wirkus - LKB IM. BRACI PETK LEBORK - 19 min. 43 sek. Trzecia - Beata Maziec - BIEGOLAS KOSZALIN/ TKKF KOSZALIN - 22 min. 4 sek. Jako czwarta finiszowała najlepsza zawodniczka z powiatu sławieńskiego - Monika Harbutiak z Cisowa - 22 min. 48 sek.

Bieg organizował OSiR Sławno. Sponsorami imprezy - głównymi - były firmy: PBS Olszewski i Synowie Sławno i Hydrogeobudowa.