Radny PiS wyzwał sędziego na meczu Promienia Żary [wideo]

AG
Radny PiS wyzwał sędziego na meczu Promienia Żary
Radny PiS wyzwał sędziego na meczu Promienia Żary za: youtube.pl
21 marca w Żarach ruszył mecz Promień Żary - Piast Iłowa. Piłkarskie emocje poniosły nawet radnego Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz: Najseksowniejsze modelki świata tym razem na sportowo. Dalej piękne!

"Gazeta Regionalna" podaje, że radny PiS na meczu Promienia Żary krzyczał: "kto ci dał papiery na sędziowanie, ty gnido?" i "ty robaku na próbę z probówki zrobiony" (krzyki słychać w 6 minucie skrótu meczu). Jak twierdzi Tadeusz Ardelli w 32 minucie meczu Marcin Świrlik z Iłowej został sfaulowany i z karnego trafił w bramkę. Cztery minuty później sędzia podwyższył wynik na 2:0 po błędzie obrońcy Promienia. Według radnego nie było to sprawiedliwe.

Tadeusz Ardelli przyznaje, że jest mu wstyd za swoje zachowanie. Mężczyzna usprawiedliwia się piłkarskimi emocjami, które towarzyszyły każdemu kibicowi, co było słychać na trybunach.

Radny sejmiku lubuskiego, Tadeusz Ardelli nie opuścił żadnego meczu Promienia Żary od dwudziestu lat. Nie przeszkadza mu, że mecze toczą się o miejsce w trzeciej lub czwartek klasie rozgrywek.