(© UM Darłowo/Daniel Frącz)

Wielkimi krokami zbliża się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Darłowie trwają przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia.

Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej - tak brzmi cel 28. Finał WOŚP, który startuje 12 stycznia 2020 roku.

Razem z orkiestrą zagra również Darłowo. - W imieniu miasta Darłowo oraz darłowskich sztabów zapraszamy na koncertowy finał do hali sportowej przy Zespole Szkół im. S. Żeromskiego w Darłowie. W tym roku postanowiliśmy postawić na więcej muzycznych doznań, które umilą nam ten niezwykły dzień - zapowiada Daniel Frącz z biura promocji miasta Darłowa. Początek wydarzenia o godz. 15:00. Już wiadomo, że zagrają dla publiczności: Marek Wysocki, Niezbędny Balast, Nikola Radomska, Killer x esdoka, 13 i przyjaciele, Patrycja Woszczyna, B.R.O - next level, Jarosław Byrwa i Marcin Cichocki, Naledii oraz Dandes.

- Ponadto w hali będzie znajdował się główny sztab. Czekać na was będzie moc atrakcji. Znajdziecie tu studio fotograficzne, w którym zrobicie sobie zdjęcie z Jurkiem Owsiakiem na tle darłowskiej plaży - dodaje Daniel Frącz. Każdy będzie mógł wziąć udział w warsztatach mydlarskich oraz zjeść pyszności w specjalnej strefie Przedszkole Przy Szkole.

- Dziecięce buzie zostaną udekorowane barwnymi malunkami. Dla odwiedzających „Rugium Legion”, ASG Darłowo przygotuje wystawę sprzętu. Pomiędzy koncertami przeprowadzimy liczne licytacje. Znajdziecie też loterię fantową, w której po wrzuceniu do puchy będziecie mogli wylosować superanckie gadżety - zapowiada organizator. Trwać będzie też 3. urodzinowa wirtualna zbiórka pieniędzy Bonzaya i aukcje online.

Jak informuje nas Daniel Frącz, przed siedzią Fundacji WOŚP w Warszawie zawisło wielkie zdjęcie darłowskiego mostu im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na fotografii widać też załogę Zespołu Szkół Morskich w Darłowie.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!